EBM GRUPP AS ettevõte asutati erainvestorite poolt 2000 aastal ja sellest sai Tallinna meresadama infrastruktuuri osa. Tootmisettevõte ehitati 250 m kaugusele kaidest kasutades kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi. Edasiste ettevõtte arengutes kaasatakse samuti kõige uuemat tehnoloogiat ja tootmisseadmeid erinevate õlitüüpide töötlemiseks ja uute toodete loomiseks. Terminalil on 9 õlimahutit roostevaba terasest kogu mahutavusega 3500 tonni. Olemasolev meresadama infrastruktuur annab ettevõttele suurepärased võimalused erinevate toiduõlide vastuvõtmiseks ja ümberlaadimiseks. Samuti kasutatakse laadimisel spetsiaalseid tankereid, merekonteinereid ja raudteed, mille haruliin on ühendatav endiste ENSV Liidu maade raudtee liinidega. See tagab kauba tarne igasse regiooni ja turgudele. Kvaliteetse teenuse osutamiseks meie klientidele pakume nii uksest-ukseni teenust kui ka erinevate logistika sigmentidena.

EBM GRUPP AS on üks kaasaegsematest ettevõtetest omas valdkonnas, töötame kõikide toiduõli sortidega ning omame kaasaegseid tehnoloogilisi seadmeid toiduõli rikastamiseks vitamiinidega, tervislike õlisegude ja fritüürõli segude tootmiseks, mis on mõeldud kasutamiseks nii kodus kui ka professionaalsetes köökides, restoranides ning toidutööstuses.

Olulisemaks ettevõte eeliseks on töö kõikide toiduõli sortidega , kaasarvates haruldaste liikidega ning eksootiliste toiduõlidega, nagu näiteks viinamarjaseemneõli ja linaseemneõli. Paindlikus nii suurte kui ka väiksete tellimuste täitmisel. Pakume laias sortimendis kauba pakendeid ning kiiret võimalust valmistada individuaalset pakendit vastavalt kliendi soovile. Ettevõte omab suurt kogemust toiduõli segude valmistamisel ja toiduõlide rikastamsel erinevate lisanditega. Samuti on ettevõttel suur kogemus erinevate klientide oma kaubamärkidega toodete valmistamisel.

KVALITEET / SERTIFIKATSIOON